Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.01.2020, 13:38   #10213
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,359
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Wysłałem zbiorowego SMSa, zaznaczyłem tylko ludziów których kojarzę i niepowtarzające się numery, nie zaznaczyłem tych co nie chciałem i nie kojarzę, wyszło 116, nalot dywanowy odpowiedzi.
Mój znajomy wpadł na fantastyczny wręcz pomysł i na WhatsAppie zamiast wysłać wiadomość do grupy odbiorców, zaznaczył wszystkie swoje kontakty i stworzył z nich grupę To oczywiście spowodowało, że każda odpowiedź jego znajomych (niekoniecznie wspólnych) trafiała do całej reszty odbiorców, nie wspominając już o pytaniach typu "co to za grupa?"

Tak czy owak wstałem, coś zjadłem, czas na
__________________

Jarson jest offline