Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.01.2020, 09:27   #6
zenonz
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 05.02.2017
Posty: 510
zenonz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Zainwestuj w coś z Uniteka - używam i nie ma problemów
Generalnie jeśli chodzi o jednorazowy backup z HDD, to pewnie każdy się nada, aczkolwiek dyski 3.5" potrzebują zasilacza 12V, więc z samego USB nie pociągnie. Jeśli ma to być inwestycja na przyszłość, to warto zainwestować w coś z dobrym zasilaczem (czyli coś z "nazwą i gwarancją").

Ja mam 2 mostki/kieszenie Unitek'a, zawsze podobała mi się jakość ich produktów, ale mimo marki nie ma gwarancji 100% kompatybilności, dlatego lepiej brać konkretne, sprawdzone modele.

Unitek Y-1035 którego mam wydawał się bezproblemowy do większości zastosowań, pierwszy mini-zonk był taki, że nagrywarka Plextor nie była wykrywana przez PlexUtilities. Za bardzo się tym nie przejmowałem, ale ostatnio okazało się, że na tym mostku nie chce mi także działać dysk SSD Samsung SM841N - myślałem, że padł, ale podpiąłem go pod inny mostek/kieszeń Unitek i żyje. Na tym drugim mostku także PlexUtilities nie działał.

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Tak ma wejscie na zewnetrzny 12V jak uzywasz 3.5 jak uzywasz 2.5 jest zbedny, ten jest przetestowany przezemnie usb 3.0, transfer 100MB/s , wszystkie napedy na sata sa widziane i nagrywaja elegancko , koszt 16zl
A sprawdzałeś może jakiś napęd Plextora czy działa PlexUtilities?
zenonz jest offline   Odpowiedz cytując ten post