Dyskusja: Mafia II
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.01.2020, 21:48   #3
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,255
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pierwsza Mafia - tam dopiero był klimat Ostatni raz przeszedłem ją niedługo po premierze dwójki, żeby zagrać w obie części obok siebie, wciąż miło się grało

Dwójka rzeczywiście była bardzo fajnie zrobiona graficznie. Nie zostałem jakimś wielkim jej fanem, co nie znaczy, że nie spędziłem przy niej mile czasu. Zgadzam się, że jest za krótka, jak większość gier obecnie. Najistotniejsze jednak, że nie zrobiła na mnie tak fantastycznego wrażenia jak pierwsza część, może dlatego, że po prostu za wiele po niej oczekiwałem?

Trójki nawet na oczy nie widziałem, jakoś tak nie było czasu
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post