Dyskusja: Windows Old
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.01.2020, 11:55   #21
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez DejaVu Podgląd Wiadomości
No i z dniem wczorajszym Windows7 wczoraj stracił ''wsparcie'' dostałem info na PC ale coś tam jeszcze pościągał jakieś 4 aktualizację i na razie działa zobaczymy i tak praktycznie żadnych aktualizacji nie instalowałem jak coś to mam instalkę Win10 Home i Pro ,na penie trzeba by było tylko klucz zakupić
Panie a pewnyś że to aktualizacje, tfu może aktualizacje, ale dziurawiące system

a co do klucza ... to do dziś na stronie MS jest MediaCreationTool i instaluje win!) do wersji jaką masz na kompie. Ale jak bardzo to legitne to nie wiem

ale jak leży na stronie MS to chyba na to pozwalają

__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post