Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.01.2020, 09:48   #10377
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oj tak, kawa się przyda. Przewiało mnie nieźle wczoraj. Podwójnym espresso ciężko się rozgrzać, ale poprawia wszystkie parametry i działa przeciwbólowo.



/Wysłałem esemesa, żeby mnie dzisiaj robota nie szukała, bo na weekend szykuje się wielka reklama samochodowa, trzeba pół miasta zastawić, więc warto być zdrowym.

Jadę do Żabki po paczkę, to wezmę kilka flaszek do napełnienia.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 22.01.2020 o godz. 10:39
ed hunter jest offline