Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.01.2020, 21:07   #27
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez zenonz Podgląd Wiadomości
Z tym to chyba nic pewnego? Na stronie producenta, którą podlinkowałeś podają:
5.Latest playback software (such as Cyberlink PowerDVD18*). Sold separately.

Spojrzałem na dwa sklepy (Komputronik i Allegro) i w żadnym z nich o oprogramowaniu nic nie wspominają.

A co do softu Cyberlink, to ostatnio chciałem stworzyć swoją pierwszą płytę DVD-Video za pomocą Cyberlink PowerProducer z pakietu MediaSuite 12 od LG BH16NS55, niestety soft się wiesza (dużo na forum producenta o tym piszą), udało się skompresować materiał - uwaga - w trybie awaryjnym, ale tylko same filmy, bez menu, bo się wciąż wysypywał Jak dla mnie strasznie zamulasty, ciężki (rozmiar) a mało pożytku
Na pudełku z napędem jest logo Cybelink, oraz w temacie o tym sprzęcie widać płytę z oprogramowaniem w postaci Media Suite 10. Jest tam główny program do nagrywania Power2Go i odtwarzania filmów PowerDVD. Ich właśnie używam, nigdy nawet nie uruchomiłem Power Producer'a

Możliwe, że wersja PowerDVD 14 dołączona do urządzenia nie obsługuje UHD i taką trzeba dokupić w postaci 18-stki.

Cytat:
Napisany przez zenonz Podgląd Wiadomości
To pewnie głupie pytanie, ale czy wszystkimi napędami UHD 4K da się zripować materiał do .mkv za pomocą MakeMKV? Bo na liście wspieranych podają tylko LG i ich klony, więc może dziura działa tylko na odpowiednim sprzęcie?

LINK
Na to niestety nie odpowiem, nie bawię się w ripowanie UHD.
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK

Ostatnio zmieniany przez Arepo : 22.01.2020 o godz. 21:23
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post