Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.01.2020, 21:19   #10384
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pilsik na uspokojenie


Właśnie tłumaczyłem chemię młodemu, jak chłop krowie na rowie....liczba Avogadry, mole, masy molowe, zawartości procentowe, prawo stałości składu itp. duperele. Mina kursanta bezcenna Ja nie wiem, jak można mieć problem z zajarzeniem tego Do tego musiałem mu tłumaczyć bezsensowne wzorki liczenia tego, których najlepiej jakby nie było w podręczniku w ogóle, bo jak ktoś to rozumie i ogarnia wyobraźnią, to liczy używając szarych komórek
A przyszedł, bo jutro jakiś sprawdzian ma.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline