Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2020, 01:25   #10390
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,252
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chciałem nawet napisać o fizyce i matematyce, ale pomyślałem, że to by trzeba było jakiś przykład jeszcze i już by się kolejny akapit zrobił Mam wrażenie, że kiedyś - choćby kiedy ja chodziłem do szkoły - tych niedostosowań było chyba trochę mniej. Ale może się mylę, żeby się naprawdę kompetentnie wypowiedzieć nie wystarczy mieć wrażenia, ale dysponować danymi z obu okresów. Jako dziecko przecież dużo mniej krytycznie niż dziś analizowałem otaczającą rzeczywistość.

Co do pracowników, to bez wątpienia razi dziś bardzo często brak kompetencji, a do tego jeszcze bardziej - brak poczucia braku kompetencji. Potem tacy szurzy (tak to się odmienia? ) robią coś zanim zdążą pomyśleć. I tu widzę ogromną różnicę między młodszymi a starszymi osobami - młodzi w takim wypadku zaczną robić i zrobią źle, starsi najpierw zapytają, poproszą o bardziej szczegółowe instrukcje i dopiero - ostrożnie, może czasem nawet za ostrożnie - wezmą się za działanie.

To ciągle uogólnienia, są bezmyślni 50-latkowie i superdrobiazgowi 20-latkowie, ale tendencje są wyraźne.
__________________

Jarson jest offline