Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.01.2020, 13:00   #14
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez leonid113 Podgląd Wiadomości
Witam.
Szukam pomocy na temat Dune HD max.
Mam ten odtwarzacz jakiś czas, ale ostatnio jak chciałem odtworzyć płytę blu-ray (oryginalną i nagrywaną) to wyskakuje mi napis brak plików. Na oryginalnej płycie po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym z płytą w środku udało mi się raz odpalić drugim razem już nic. Płyty DVD zarówno oryginały i nagrywane czyta, ale przed odtworzeniem wyskakuje napis że " aplikacja spowodowała błąd i zostanie zamknięta"(ostatnio często wyskakujemi tennapis winnych sytuacjach) jak dam OK to pokaż pliki i katalogi i odpalę. Poza tym na obrazie podczas odtwarzania cały czas widoczny mam
zielony napis "Dune HD demo". Z tego co mi się wydaje zaczęło mi się to dziać jak otrzymałem nową wiadomość o aktualizacji do wersji BETA ale jej nie aktualizowałem.
Obecnie mam chyba najnowszą bo 170519_1353_r11.dff
Jeżeli to możliwe to proszę o pomoc może to tylko ustawienia a nie konieczność wymiany lasera.
Ze sprzętem obchodzę się delikatnie .
Pozdrawiam Wszystkich bo jestem tu nowy.
,

Kontaktowałbym się z serwis \ wsparciem producenta - wygląda to na jakiś problem z softem .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post