Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.02.2020, 21:24   #19
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pączki, wszędzie pączki, strach było kibel otworzyć w toalecie na kółkach...

Zjadłem w dzień kilka różnych, później odkryliśmy z oświetlaczami, że produkcja ma inne, więc zaczęliśmy podjadać z pańskiego stołu, to były takie jak domowe, z domowymi powidłami śliwkowymi, nawet chyba wiem z której cukierni w Józefowie. Wszystko dla dobra kochanych pań z agencji, żeby im dupy nie utyły.

Ogólnie i tak nie dało się tego wszystkiego przejeść, bo jak to na bogatej reklamie, mało, to dowieźli. Do domu dostałem parę kilo pączków, ciast, owoców, bo i tak poszłoby w kontener.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post