Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.02.2020, 23:43   #2401
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W sumie, to nie aukcja, ale nowa funkcja, dla mnie dla śmiechu, chociaż może się kiedyś przydać naprawdę, czyli PayPo, darmowa krecha na 30 dni. Wziąłem w zeszłym miesiącu kaszę gryczaną bio, majtki i coś tam jeszcze, miałem tego limitu chyba 4 stówy, za tyle nie brałem oczywiście, dzisiaj spłaciłem, już mam 9 stów, wiecie o co chodzi... Ludzie nie myślą, wpędzą się w chwilówkę za chwilę. Dla mnie to niezła zabawa, szkoda, że dzisiaj zapomniałem jak żarcie kotom kupowałem.

/A, wiem, potrzebuję ze dwie koszulki z długim rękawem, zaraz poszukam i wezmę na zeszyt.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online