Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.03.2020, 14:41   #10828
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,976
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kurde, wczoraj byłem na wymianie....i na odchodnym, tak z głupia frant, zapytałem, ile teraz kosztuje jabol. Przeżyłem szok usłyszawszy ceny.
Zwykły sikacz czy tam czar pegeeru 0,7l kosztuje....uwaga....2,40pln, a nalewka (to coś ekstrasowego, dla enetlegencyji) 0,9l kosztuje 3,30pln
Szlag mnie trafił, bo to taniej, niż płacę za swoje piwo. Wszystko ceny bieżące, po ostatnich podwyżkach
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline