Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.03.2020, 00:40   #14515
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wymieniłem wyświetlacz i przy okazji baterię w moim redmi note 5. Taka alternatywa dla kupna nowego telefonu w momencie, kiedy ekran był już pęknięty, a bateria zaczynała trzymać po 8 godzin Alternatywa dobra dla kieszeni, ale również dla środowiska.

Nie obyło się bez problemów, okazało się, że wyświetlacz przyszedł razem z ramką, co z jednej strony bardzo ułatwiło mi pracę (precyzyjne wklejenie ekranu jest dość trudne), ale z drugiej wymagało przerzucenie wszystkich bebechów. Z większością nie było problemu, ale niechcący popsułem głośnik do rozmów - na szczęście i tak już niedomagający 15 zł nowy kosztuje, a na razie korzystam ze zciszonego głośnika głównego na zmianę ze słuchawkami.

Co mnie ucieszyło, ekran sprawuje się perfekcyjnie, kiedyś po własnoręcznej wymianie (wklejeniu) ekranu okazało się, że nowy jest wyraźnie mniej jasny oraz ze znacznie gorzej działającym dotykiem. Tym razem szukałem jak najwyższej jakości i albo to jest oryginał, albo naprawdę dobry zamiennik (a razem z ramką kosztował stówkę)
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post