Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.03.2020, 11:44   #10851
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,813
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ja tam zawsze realistą byłem , w bajki nie wierzę 52 na karku , zawód piekarz , znajomość języków obcych brak (ruski w szkole był) prawko AB + uprawnienia na wózki ale imienne i ważne tylko jeszcze 2 lata a więc do powtórzenia bo teraz trzeba mieć UDT , niedosłyszący , miałem grupę stopień lekki , nic z tego nie miałem ale zawsze można było aplikować do zakładu zatrudniającego z grupą ,chociaż ''pracodawca'' woli takich z umiarkowanym a najlepiej taki '' na zdechnięciu'' za którego nie płaci składek no ale grupę mi zabrali nie mogę na wysokości powyżej 3m a więc budowlanka odpada , chociaż dużo lat na budowach przerobiłem , nawet mimo badań do 3m robiłem na wysokości! , ale jak liznąłem pracy pod dachem to budowa teraz dla mnie to ostateczność chociaż przyznam że lubiłem to , nie lubię monotonii a więc pracy na jakiejś taśmie , a na budowie to murujesz cieślujesz itd. ale uważam też że to niewdzięczny i ciężki zawód - w lato gorąco wody nie ma , w zimę zimno, przeciągi mało płacą , warunki socjalne tragedia . W tej firmie w której teraz robiłem 29miesięcy miałem jak u Pana Boga za piecem gdyby nie upadłość to bym do śmierci tam siedział , a u mnie w Ełku w tym yebanym zatrudniaku to więcej ludzi ''pracuje'' jak jest ofert normalnie Powinno to być dawno zlikwidowane nawet te dwa lata temu jak tam się zarejestrowałem gdy zrezygnowałem z budowlanki to sam robotę znalazłem tam u nich bo żadna pinda nawet nie zadzwoniła no ale zobaczymy jak coś to dwa wina i lina
DejaVu jest offline