Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.03.2020, 13:23   #10884
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dopiero skończyłem, umywalka w łazience, to prawie pryszcz, ale kuchnia... wpadł widelczyk, taki maleńki, zakąskowy, no za nic w jedną i w drugą stronę nie chciał wyjść, pomogły narzędzia jubilerskie i przygięcie na czuja ostrzy. Podejście zero, uciekało, ale dałem radę.

Ciekawy ten syf co zatkał przepływ, jakieś włókna, skąd to w jedzeniu? Z Biedronki?

Inni walczą z koronaświrusem, a ja się cały umyłem mydłem antybakteryjnym, nieźle mnie dolna strona odpływu ochlapała, na twarzy też, więc dezynfekcja.
ed hunter jest offline