Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2020, 08:21   #14545
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,700
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
@misiozol


Co rusz od kogoś słyszę że aktualizacja wysypała mu system albo odcięła dźwięk, wysypały się sterowniki itp. Nie mam ochoty działać na systemie który może będzie normalnie funkcjonował a może nie. Natomiast wciąż jest problem telemetrii na którą w życiu się nie zgodzę bo cenię sobie prywatność i blokuję takie gówna gdzie to tylko możliwe. Żebym mógł korzystać z Windows 10 to musiałby on:

1. Mieć nakładkę Aero z siódemki, łącznie z normalnym panelem sterowania w którym jest wszystko dostępne (a nie jakieś bezsensowne rozdzielanie na Panel i Ustawienia).
2. Mieć wyłączone aktualizacje (jakiekolwiek) najlepiej wywaloną usługę Windows Update (tak mam w siódemce i wtedy wiem że się nie włączą )
3. Mieć wywaloną telemetrię, jako program/usługę i firewalla który blokuje wszelkie połączenia z serwerami M$ i informuje o każdym podejrzanym połączeniu z innym serwerem żebym mógł go zablokować.


Wtedy może mógłbym się zdecydować na przesiadkę. Najprawdopodobniej jednak zostanę na 7 do końca jej życia (naturalnego, nie oficjalnego). Na razie przeglądarki, klienty poczty itp. w większości wspierają siódemkę więc nie widzę sensu przesiadki. Potem najpewniej kupię używanego Maca (bo na Linuxa pewnych aplikacji niestety nie ma) a komputer zostawię jako konsolę do gier pod TV, na filmy i resztę rozrywkowych zastosowań (dzięki @Jarson za podrzucenie pomysłu)
BTW, co w tej 10 jest lepszego oprócz DX12? Tak jak pisałem widzę sam regres a nie progres.
To ze ty widzisz regres no to trudno swiat w tym widzi progres , a co do twoich zarzutow to tak mam normalny panel i jest on caly czas w 10 tylko trzeba go odnalezc co przerasta 99% januszy co do wygladu mam niemalze identycznego w10 jak w7 i da sie , telemetre mozesz wylaczyc i wywalic calkiem usluge i jest jeszcze tylko cortana a jak sie uprzesz to i ja idzie wylaczyc i wywalic i zainstalowac firewall i skutecznie wszystko wyciac , co do aktualizacji jak nabardziej da sie to zrobic i wylaczyc/wlaczyc i mi nic nie psuja i wszystko dziala , a sa wersje ktore sa zbudowane bez aktualizacji , pomijam to ze jak poczytasz moje posty odnosnie prywatnosci to zobaczysz ze mam identyczne poglady jak Beriona i bardzo cenie swaja prywatnosc i tak samo nie lubie sie dzielic danymi do tego stopnia ze nie mam nawet gugiela bo jest wyciety w telefonie czego o tobie nie mozna zapewne powiedziec bo masz playstora w telefonie i u uslugi gugiela wiec to czysta ignorancja* lub hipokryzja* ( * zaznacz wlasciwe) pytanie czy wiesz co i jak sie dzieje w telefonie.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post