Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2020, 11:27   #14552
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,274
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Dokładnie. Dlatego chcę mieć pracę która mi odpowiada i pozwala zarobić większe pieniądze niż typowy dead end job w jakieś Żabce czy w na taśmie w fabryce. Jednocześnie nie chcę mieć jakiś wielkich kokosów, ale kwotę która pozwala na normalne życie bez większych wyrzeczeń. Wolę zawód w którym zarobię trochę mniej (ale wciąż sporo) niż zawód w którym zarobię bardzo dużo lecz będę pałał do niego niechęcią i wykonywał go tylko z przymusu.
No i kiedy sobie na ten temat nieraz rozmawialiśmy, to zawsze stałem na stanowisku, że warto się rozwijać, kształcić (niekoniecznie na studiach, chociaż tak jest dużo łatwiej, bo raz że ktoś Cię uczy, dwa że po zajęciach masz masę czasu na rozwój na własną rękę, a chodząc do pracy po pracy nieraz masz tylko siłę na napicie się piwa, a nie na rozwój osobisty). Właśnie po to, żeby móc łatwiej zdobyć taką ciekawą pracę. Jeśli będziesz potrafił dojść do tego samemu - chapeau bas

Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Tutaj się znów sprawa rozbija o wybór. Mógłbym iść na studia pod kątem opłacalności zawodu, tylko co z tego jeśli nie sprawiałby mi on żadnej przyjemności i męczyłbym się z nim codziennie? Mam wrażenie że myślisz jakobym chciał być kimś a'la Bill Gates czy coś w tym rodzaju. Natomiast ja chcę mieć swoją działalność, pracować jako freelancer w swoim zawodzie, móc się z tego utrzymać, wynając sobie mieszkanie i móc raz na jakiś czas gdzieś wyjechać dla relaksu. I takie życie mi odpowiada. Nie rozumiem, to źle mieć większe ambicje niż etat, dom na kredyt i byle do emerytury? Życie mam jedno i nie zamierzam go zmarnować na przeciętną pracę w której się kiszę i wkurviam, tylko dlatego że "tak trzeba".

Możesz iść na studia pod kątem przyjemności danego zawodu albo z innego, to nie musi być koniecznie podyktowane poziomem zarobków po. Absolutnie nie mam żadnych oczekiwań, kim powinieneś być, to już tylko i wyłącznie Twoja broszka co lubisz robić, a czego nie. I wreszcie to bardzo dobrze, jeśli ma się większe ambicje, natomiast osoby, które pracują na etacie żeby zarobić na swoje ciekawe życie to nic złego i nic rzadkiego. Oczywiście są osoby, które pracują żeby jeść i jedzą, żeby pracować, ale to już co kto lubi.

Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Do telefonu mam specjalnie inny adres email, żeby nie był powiązany z moim adresem.
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Wiec to ze ty sobie inny mail zalozyles to ci sie wydaje ze AI nie wie ze ty to ty


Kiedyś założyłem na firmowym komputerze firmowy adres gmail (komputerze, na którym nigdy nie logowaliśmy się na własne konta, od tego jest zupełnie inny, poza tym ja mam komputer i nie logowałem się z żadnego kompa w pracy nigdy) i zaraz po włączeniu zasugerował mi z chirurgiczną precyzją dane typu "osoby, które mogę znać" (moi znajomi, znajomi zmiennika) itp. Logowanie z tego samego IP z innego kompa, używanie firmowego WiFi, ta sama pozycja na GPS - wystarczyło aż nadto
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post