Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.03.2020, 17:36   #21
MT2
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika MT2
 
Data rejestracji: 10.01.2014
Posty: 70
MT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez MT2 Podgląd Wiadomości
Mam płytę CDR audio "renomowanej" firmy Xpower, która chyba kończy już swój żywot i którą chciałbym zgrać EACiem w trybie Secure (bo w trybie Burst i w innych programach w nagraniach pojawiają się "kliknięcia"). Problem w tym, że za każdym razem w tym samym miejscu na płycie wyskakuje mi błąd Sync Error, próbowałem już napędami LiteOn DH20A4P, LiteOn LTR-40125S, Samsung SH-S162L oraz Optiarc AD-5260S i na każdym to samo. Aktualnie próbuje zgrać używając LG GCE-8527B, na razie błędu nie wyświetliło i jak dotychczas "kliknięć" nie słyszę, ale idzie jak krew z nosa:


Czy da się coś z tym jeszcze zrobić? Czy istnieje jakiś napęd, który miałby lepszą korekcje błędów niż te napędy? Męczyć tą płytę tym LG do końca?
Już prawie trzy lata się z tą płytą męczę, sprawdzałem na każdej nagrywarce jaką udało mi się znaleźć wśród znajomych (ale faktem jest, że nie było wśród nich prawie żadnego starego napędu CD-R/CD-RW) i do teraz nie udało mi się jej zgrać poprawnie za jednym zamachem.

Zrobiłem test tej płyty na BenQ DW1640 (który też sobie ze zgraniem bez błędów nie poradził, ale dzielnie walczył):
-disc_quality_17-marca-2020.png

Zrobiłem też CD Bler i tu płyta wygląda już trochę gorzej...
-cd_bler_17-marca-2020.png


Skąd takie różnice w testach (szczególnie że z pierwszą ścieżką nie mam problemów na prawie żadnym napędzie, dopiero od drugiej się schody zaczynają)? Jakieś pomysły jakiego napędu jeszcze mogę spróbować?

BTW dlaczego Nero DiscSpeed nie wykrywa mi BenQ? Do wyboru mam tylko wirtualny napęd i drugą nagrywarkę z komputera.

Ostatnio zmieniany przez MT2 : 17.03.2020 o godz. 18:15
MT2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post