Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.03.2020, 20:26   #23
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez MT2 Podgląd Wiadomości
Już prawie trzy lata się z tą płytą męczę, sprawdzałem na każdej nagrywarce jaką udało mi się znaleźć wśród znajomych (ale faktem jest, że nie było wśród nich prawie żadnego starego napędu CD-R/CD-RW) i do teraz nie udało mi się jej zgrać poprawnie za jednym zamachem.

Zrobiłem test tej płyty na BenQ DW1640 (który też sobie ze zgraniem bez błędów nie poradził, ale dzielnie walczył):
Załącznik 154063

Zrobiłem też CD Bler i tu płyta wygląda już trochę gorzej...
Załącznik 154062


Skąd takie różnice w testach (szczególnie że z pierwszą ścieżką nie mam problemów na prawie żadnym napędzie, dopiero od drugiej się schody zaczynają)? Jakieś pomysły jakiego napędu jeszcze mogę spróbować?

BTW dlaczego Nero DiscSpeed nie wykrywa mi BenQ? Do wyboru mam tylko wirtualny napęd i drugą nagrywarkę z komputera.

A wez zrob dobra fote tej plyty od strony nagrywanej a pod nia dobre zrodlo swiatla i obkukamy
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post