Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.03.2020, 21:33   #24
MT2
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika MT2
 
Data rejestracji: 10.01.2014
Posty: 70
MT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Płyty zapewne nie da się zgrać w trybie Secure, ze względu na poważną degradację powierzchni. Jedyny sposób to tryb Burst i jeśli słyszalnych kliknięć jest mało naprawa ich samodzielnie, a jeśli dużo to cóż ... nic się nie zrobi. Pytanie czy warto się z tym tak męczyć, może płytę da się zdobyć bez problemu z innej kopii/oryginału ?
Mam już taką kopię posklejaną z kilku ripów bez słyszalnych przeze mnie trzasków, no ale gryzie mnie świadomość, że gdzieś może być ukryty jakiś cichy trzask, którego na płycie nie ma. Z chęcią bym kupił drugą kopię, ale jest to bardzo rzadka płyta wydana w kilkunastu/kilkudziesięciu sztukach przez autora własnym sumptem, dlatego chciałbym zgrać tą płytę w EACu, w trybie Secure i ze zgadzającymi się sumami kontrolnymi w Test & Copy, zanim zawartość całkiem wyparuje.

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
A wez zrob dobra fote tej plyty od strony nagrywanej a pod nia dobre zrodlo swiatla i obkukamy
Jutro zrobię, żebym dobrze zrozumiał chodzi o zdjęcie tej strony i ze źródłem światła od strony na której jest dłoń na tym zdjęciu?
MT2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post