Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.03.2020, 23:23   #10965
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,269
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Leżycie? Chorzy czy co?
Kurde, mam wrażenie, że co prawda wiele osób co to nie za dużo siedziało przed komputerem/telewizorem/smartfonem, teraz siedzi znacznie więcej, ale za to niektórzy z tych co to siedzieli sporo, znaleźli pretekst do lekkiego zoffline'owania się

Mam kupionych od może roku jakieś 6-7 podręczników nieco bardziej szczegółowych, z których chciałem uzupełnić niektóre szczegóły mojej wiedzy. Nie bardzo było kiedy, teraz jest trochę więcej czasu, bo choć pracuję na razie normalnie, to jednak jakoś tak pewne wzorce spędzania czasu mi się pozmieniały i trochę więcej udaje się go wygospodarować.

A na razie i spać
__________________

Jarson jest offline