Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.03.2020, 11:12   #77
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,416
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Jako że nie mogłem za cholere znaleźć tamtej kwoty która jest potrzebna do logowania to założyłem sobie ten profil zaufany. Miła niespodzianka, bo to się robi przez bank i w sumie tylko przekilkałem się przez formularz i sprawdziłem czy wszystko sie zgadza. Dodatkowo wszystko powypełniane już (nienawidze wypełniać dokumentów) więc tylko sprawdziłem, zatwierdziłem i przykry obowiązek za mną

I jeszcze hajs jakiś mają zwrócić, będzie na części do kompa
Nie wszystkie banki oferują PZ ale nie problem załatwić. Ale jeszcze jedno jak ktoś ma czas to wstępnie jakimś programem wyliczyć czy zgadza się z tym co MF z gov podstawia do zatwierdzenia. Mi się wszystko zgadzało co do złotówki
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post