Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.03.2020, 19:42   #2410
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
...ceny za baryłkę na świecie praktycznie w ogóle nie wpływają na cenę benzyny w Polsce...
No jak to?! Każdy wzrost ceny na stacjach tłumaczony jest przecież wzrostem ceny baryłki/dolara...

Zobaczysz, że zależy, jak cena baryłki wzrośnie... Bo jak maleje to mają przecież jeszcze zapasy po starych cenach.

Co do podatków - tak się składa, że większość podatków płaci się jako procent od cen zakupu/sprzedaży. Nie jestem pewien tylko akcyzy (a nie chce mi się sprawdzać ), bo kiedyś mi się obiło o uszy, że akcyza naliczana jest jako stała kwota od 1000 litrów ropy? Ale nie wiem.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post