Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2020, 19:41   #11014
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,252
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Właśnie wróciliśmy z przejażdżki z rodzinką. To lepsze od spaceru - w samochodzie nie ma żadnych kontaktów z innymi osobami, które zachowują odstęp lub nie, nikt na ciebie nie nakicha, a w czasach epidemii benzyna tania, a pojęcie korków nie istnieje. Uderzyła mnie zmiana pogody - kiedy wsiadaliśmy do auta było słoneczne, ciepłe popołudnie z lekkim przyjemnym wiaterkiem, przed chwilą wysiedliśmy w ponurą wiosenną, chłodną noc, z nieprzyjemnym i zwiastującym opady (jak nie burzę) wiatrem

Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
No się nie narobiłem.

przed obiadem.

A na obiad - placki ziemniaczane!
Cholero jedna, miałem takie piękne plany - wracam do domu, siadam przed kompem, włączam HBO i nicnierobię. No to napisałeś o plackach i teraz idę robić placki
__________________

Jarson jest offline