Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.03.2020, 23:09   #11031
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,269
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie ciesz się tak jeszcze, nie chciało mi się po prostu po raz setny zaznaczać, że Łomża 0 Za to mam już zapasy na za dwa tygodnie i na pewno z nimi tu przylezę - raz, że jak zwykle, a dwa, że nigdzie indziej nawet gdybym chciał, to nie pójdę

Swoją drogą jest piwo Corona extra. Dawno go nie piłem, ale kojarzę w miarę dobrze ze względu na smak a i jeszcze na to, że kiedyś z Hedżhogusem konkurowaliśmy ze sobą w jakiejś ich przeglądarkowej grze z nagrodami i nawet udało mi się wygrać koszulkę (którą i tak oddałem wspomnianemu, gdyż przysłali za małą). No i teraz okazuje się, że ponoć mają duże straty, bo ludziom się kojarzy nazwa negatywnie i zarażenia się boją

Może trzeba by podratować markę w kłopotach i trochę się zaopatrzyć?
__________________

Jarson jest offline