Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2020, 01:35   #14575
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,204
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wyczyściłem i odpaliłem PS2. Wyciągnąłem kartę pamięci, zapuściłem Gran Turismo 4 i po raz kolejny zobaczyłem, że grafika w ogóle mi nie przeszkadza i że nie mam najmniejszego problemu z tym, że gra niebawem będzie pełnoletnia. Nic się zatem nie zmieniło od ostatniego razu, choć od tego czasu minęło już, jak właśnie policzyłem, 5 lat

A najlepsze jest to, że GT4 nigdy nie przeszedłem do końca, ba - nawet do połowy! - zatem wciąż mam przed sobą multum wyścigów, które będę przechodził pierwszy raz

Przed Świętami za wiele nie posiedzę, ale zaraz po niniejszym właśnie zaplanowałem sobie kilka wieczorów I gdyby mi ktoś powiedział, że właśnie wysyła mi PS 4 z najnowszą odsłoną serii, to nie wiem, czy cieszyłbym się na to dużo bardziej
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post