Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.04.2020, 09:39   #46
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez maxi77 Podgląd Wiadomości
Wybrałem model Pioneer BDR-S12UHT jak już brać to coś nowego, kasa nie gra roli. Co do płyt to zawsze kupowałem Verbatim, a Ty podajesz BD-R Panasonic'a czy one są lepsze od Verbatim?


Jakie płyty mam stosować do archiwizacji np. te M-Disc to są specjalne marki czy też Verbatim/Panasonic ?Może jakiegoś linka podasz bym poczytał, które płyty wybierać do nagrań.
Panasoniki w chwili obecnej to tylko allegro. Mam kilkadziesiąt Panasoniców nagrywanych kilka lat wstecz i mają się świetnie.

Co do Vebatimów to zależy jakie się kupi, zdarzyło mi się nadziać- tzn działają ale wypadł gorszy.
Verbatim jest dla mnie nr1, w bdr dl w stosunku cena jakość. Do archiwizacji użyłbym bym tylko jednowarstwowych. Jeśli masz kasę to mdisk
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online