Dyskusja: Bit Torrent
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.04.2020, 23:27   #1967
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,269
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja płacę niedużo, bo w jednym czasie opłacam zaledwie jedną subskrypcję (plus Eurosport Player, ale to niecała dyszka/mc). Dlaczego? Bo nie mam nawet najmniejszego ciśnienia, żeby jakikolwiek materiał - poza sportem na żywo - oglądać w momencie premiery, albo choćby i miesiąc po. Wiecie, osoby o rok starsze ode mnie na najnowszy odcinek Wiedźmina musiały czekać rok dłużej niż ja

W związku z powyższym zdecydowanie wolę ponadrabiać zaległości na jednej platformie, a następnie spokojnie przenieść się na kolejną. To żadna życiowa zasada, jak będę miał ochotę, to przecież mogę opłacić dwie i więcej na raz, ale póki co nie widzę potrzeby, z niczym aż tak mi się nie spieszy. Chciałem na przykład, dla poznania opinii, pooglądać tegosezonowe odcinki Last Week Tonight - a akurat w HBO Go mam aktualną subskrypcję - ale miałem trochę zaległości i zwyczajnie nie chciałem robić bałaganu i przeskakiwać niechronologicznie. I jakoś brak aktualnego komentarza Oliviera do działań Trumpa najwyraźniej nie jest mi niezbędny, bo nie dobrnąłem dotąd nawet do pierwszego odcinka nowej serii i nie czuję się z tego powodu pusty i niespełniony

Stąd uważam, że VOD dziś wcale nie musi być drogie (szczególnie, że nawet opłacanie jak Jujek kont na większej liczbie platform również nie drenuje jakoś szczególnie portfela)
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post