Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.04.2020, 11:08   #50
Mykimamstyl
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.03.2018
Posty: 9
Mykimamstyl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Nie polecę Ci konkretnego modelu, ale wypowiem się co do systemu umieszczania płyty.

Modele standardowe z wysuwaną tacką potrzebują z pewnością więcej miejsca, a wkładanie płyty wymaga uwagi, gdyż dociska się do niej płytę i może to spowodować upadek napędu jeśli tacka jest w powietrzu. Miałem już kilka zewnętrznych napędów USB Slim i przytrafiło mi się kilka dziwnych sytuacji, gdzie sprzęt mi "odjechał". Teraz zawsze łapię napęd jedną ręką a drugą umieszczam płytę.

Wygląda na to, że system wkładania płyty od góry jest znacznie lepszy i eliminuje problemy, o których pisałem. Używałem tego systemu w wieżach audio i zawsze bardzo ładnie to działało.
Dzięki za odpowiedź. Do tych slimów jakoś nie mam w ogóle zaufania kupiłbym chętnie Pioneer BDR-S12UHT, ale potrzebowałbym dobrej, działającej przełączki USB 3 do Sata III - taką, żeby pociągnęła ten napęd z USB 3.0. Właściwie to tylko Pioneer BDR-S12UHT śni mi się po nocach. Mam lapka bez napędu i, żeby mieć mój wymarzony Pioneer BDR-S12UHT musiałbym złożyć stacjonarkę, co pewnie nastąpi, ale kiedy nie wiem bo czasy są niepewne.

Mykimamstyl jest offline   Odpowiedz cytując ten post