Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.04.2020, 22:45   #1
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Dreamcast i uruchamianie gier z USB, HDD lub kart pamięci

No i stało się... po odrobinę ponad 10-ciu latach znów stałem się posiadaczem Japońskiego "marzenia". Niestety konsola została pozbawiona talerzyka napędu, przez co nie ma jak zamontować płyty.


-dream.jpg

Sprzęt trafił do mnie w stanie Chirurgicznym...to znaczy nie mam na myśli iż był to ideał, a raczej rozbabrany na stole operacyjnym pacjent, czy też nowa szafka z Ikea
Oczywiście myślę napęd przywrócić do życia, ale też interesują mnie te wszystkie opcje pominięcia korzystania z napędu GD-rom za pomocą jakiegoś zmyślnego ODE. Te napędy pracują już blisko 20 lat!

Z tego co już zdążyłem wygooglować to jest kilka rozwiązań, i niby profesjonalne kosztuje 130EUR, co nie jest małą kwotą (żona by zgrzytała za bardzo he he ).

Pytanie czy ktoś z Was korzystał jednak z tych czytników kart pamięci podpinanych pod port "SERIAL" z tyłu, jak na przykład to poniżej czy jest więcej opcji?

-screenshot_1.jpg

PS.

Jakie kable wideo polecacie... dobrze działa to DVI, czy lepiej coś innego?
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online