Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.05.2020, 12:31   #2725
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,255
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Jeśli dysponujesz funduszami ,zastanowilbym się nad RTX 2600 z MSI sprzęt o tyle fajny ,że wszystko uciagnie to jeszcze przy mało wymagających aplikacjach nie włącza chłodzenia co jest dla mnie dużym plusem. A dzieciaki i tak odkryją Minecrafta RTX..
Fundusze by się znalazły, ale do takiej karty żeby zachować balans należałoby zmodyfikować połowę wnętrzności kompa. Taka operacja w zasadzie podwaja cenę, a mam bardzo mocno na uwadze to, że komponenty o identycznej wydajności będą za 2-3 lata znacznie tańsze.

Z elektroniką tak jest - i nie oszukujmy się, przecież mam tak samo - że chciałoby się mieć nowe rzeczy szybko. Z drugiej strony gdyby dziś była modna Majorka, a wiedzielibyśmy, że za trzy lata wakacje w tym samym hotelu, z tymi samymi atrakcjami będą kosztowały nie 8k zł, a 2,5 k zł, to raczej byśmy poczekali i przez ten czas jeździli gdzie indziej. Choć przyznaję - żeby przykład był adekwatny do świata komputerów, to za te trzy lata my jeździlibyśmy na Majorkę, a early adopterzy latali na wakacje do bazy księżycowej, tak to idzie do przodu...

Cytat:
Napisany przez siwymariusz Podgląd Wiadomości
Nie pokazuje Ci czasami błędu 43. Mam też 560 i ta działa ale mam też 760 i tam właśnie błąd 43 i gry nie odpala a pulpit i przeglądarki bez problemu.
Sam szukam i najbardziej pasowało by 1660 na GDDR 6 , ale jakoś mam przekonanie,że wszystkie podrożały. Więc albo używka od kogoś pewnego albo czekać na spadek cen.

Pokazywało, ale sprawy poszły dalej Niewykluczone, że to tylko jakiś podzespół w którym ujawnił się zimny lut, jeszcze ją sobie przejrzę, ale może to już być problem z padającą kością pamięci czy czymś podobnym, zatem na wszelki wypadek zakładam, że karta kwalifikuje się na złom.

Na pierwszy rzut oka też 1660 na chwilę obecną wydaje mi się przyzwoitym wyborem. Jedyne nad czym się zastanawiam, to czy w związku z małymi obecnie wymaganiami sporo tańsza 1050 Ti mi nie wystarczy - z powodzeniem obsługuje 4K (8K zresztą też), a stosunek cena-jakość ma podobny - jest wyraźnie tańsza i wyraźnie wolniejsza
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post