Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.05.2020, 20:32   #11250
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Ostatnio dowiedziałem się, że człowiek z obsługującego nas laboratorium z Poznania mieszka we Wrocku. Trochę się zdziwiłem, bo na codzienne dojazdy zdarzają się odleglości 30, 50, niech będzie że 100 km, ale bardzo rzadko nieomal 200. Powiedział, że co prawda przywykł, ale obecna sytuacja jest dla niego wytchnieniem, bo mają dyżury i przy dobrej organizacji teraz jeździ nawet tylko raz w tygodniu

o może się dogadamy i będziemy jeździli razem
ja mam do roboty dokładnie 181 km w czasie pandemii termin dojazdu skrócił się przeciętnie o 30-40 minut.
Z ciekawości jaki to Lab?
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline