Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.05.2020, 23:46   #2737
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Swoją drogą, karta sprzed 6 lat nadal odpala najnowsze tytuły - wyobraźcie sobie taką sytuację 10 lat temu
Tak już kiedyś bywało. Pamiętam jak w czasach Q3A, kiedy jeszcze rozmawiało się na jakich detalach komu udało się uruchomić grę, kupiłem kartę, która wystarczyła na dobre parę lat, a sam Quake miał trzycyfrową liczbę fpsów na najwyższych detalach. Nie powiem już, który model, bo zwyczajnie nie jestem pewny, ale to była wyższa średnia półka, też nie najdroższy dostępny model, a i tak radził sobie znakomicie przez ponad 5 lat. Pamiętam, że kolejnym akceleratorem był dopiero średniopółkowy 8600 GTS. Od tamtej pory już zawsze trzymałem się okolic średniej półki i dobrze mi z tym było, po prostu karty wymieniałem częściej Aż do czasu 560 Ti, której nie wymieniłem od lat bo praktycznie przestałem grać, jakoś nie było czasu...

Przejrzałem sobie szybko timeline premier GeForce'ów, rzeczywiście od 2014 nastąpiło wyraźne spowolnienie. Wcześniej nowa generacja pojawiała się zasadniczo co roku, teraz premiery w ramach tej samej generacji są rozciągnięte na 2-3 lata. Cóż, Moore się postarzał, to może i prawo Moore'a również Idę o zakład, że w dniu wynalezienia koła ono było kwadratowe, potem przez kilkanaście lat udoskonalali je, wypuszczali kolejne generacje, sześcio, ośmio, dziesięciokątne, ale kiedy doszli do okrągłego koła rozwój się w końcu zatrzymał
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post