Dyskusja: Komputer marzen
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.05.2020, 09:31   #33
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@DarkSlide
No to się trochę uzbierało, ale dla mnie odpowiedź jest tylko częściowa - ciekawi mnie, ile tak pi razy drzwi musiałbyś otrzymać, żeby zdecydować: "o, to skoro tyle mam, to wydatek 20 kafli w tym wypadku jest w pełni uzasadniony"

@misiozol
Wiesz, nawet w Polsce da się taką kwotę w miarę szybko odłożyć jeśli nie żyje się z opieki społecznej (a czasem jak rozmawiam ze znajomymi pracującymi w MOPSie o różnych ich podopiecznych-cwaniaczkach, to mam wrażenie że być może szczególnie, jak się żyje z opieki społecznej ). Tyle, że tu chodzi o pewien balans - jeśli w trzy miesiące możesz odłożyć "na górkę" 20 k zł, obsługując przy tym na bieżąco wszystkie swoje inne potrzeby to ok, dla mnie jest to w trzy miesiące niewykonalne. Inną sprawą jest kwestia priorytetów, ja akurat mając "wolne" (nieprzeznaczone na remont dachu/zakup piachu) 20 kafli dziś chyba wolałbym je przeznaczyć na porządne wakacje (może to taka potrzeba wynikająca z dwumiesięcznego zmniejszenia mobilności ), ale to zupełnie nie moja sprawa, co najbardziej lubi DarkSlide, komputer jest równie dobrym wydatkiem jak wakacje czy zakup dobrego wina - każdy decyduje sam. Mnie natomiast ciekawi, kiedy Dark, jako przedstawiciel młodego pokolenia, mógłby uznać 20 tysięcy zł za "wolne"
__________________


Ostatnio zmieniany przez Jarson : 06.05.2020 o godz. 09:48
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post