Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.05.2020, 07:29   #18
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Problem może też być trochę inny - część tanich i starszych chipsetów stosowanych w sprzęcie odtwarzającym nie widzi płyt nagranych na nowszych modelach LiteOn i dokładnie wyskakuje error na wyświetlaczu. Sam mam w pracy mini wieżę Grundig która tak ma. Nie ma w takim przypadku zupełnie znaczenia nośnik .
Płyty nagrane na innych nagrywarkach działają w tym Grundig a natomiast płyty nagrane w Liteon działają na wszystkich innych sprzętach jakie mam tylko nie na tym sprzęcie Gruding .
Gdzieś jest tu podobny temat -ktoś już miał taki też problem .
Więc sprawdź zapis na innej jakiejś nagrywarce tylko nie LiteOn z datą produkcji 2007 w górę..
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post