Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.05.2020, 08:33   #2745
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
trochę się zagapiłem w tym temacie

miałem końcem 2019 podobny dylemat używałem wbudowanego Intela 630
ale myślałem na GTX970 lub GTX980

jednak wybrałem odświeżona wersje GTX 1650 Super MSI Gaming
co przemówiło nowa i na gwarancji. jak trafisz pewniaka OK. ale jak karta była katowana to rożnie to bywa
nie wspominając jak była w koparce.

zaleta nowych kart jest taka że w IDLE maja tryb pasywny u Mnie podczas pracy biurowej dobija 40-45 max

podczas katowania nocą maksymalnie zanotowałem 68stopni

-przechwytywanie07.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post