Dyskusja: Nowa strona OLX
Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.05.2020, 01:10   #3
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kiedy to ja ostatnio kupiłem coś na OLX? A tak, przypominam sobie - nigdy

To tylko moje odczucie, ale sporo moich skojarzeń z tą stroną wiąże się z historiami dotyczącymi przekrętów i oszustw jakich dopuszczali się użytkownicy, a nie mam ochoty bawić się w loterię dla kilku złotych oszczędności.

Co do nowego wyglądu - cóż, jest mniej więcej zgodny z obecnymi trendami i jakoś mnie nie razi; ergonomiczność nie stoi na jakimś bardzo wysokim poziomie, tylko że to dotyczyło również poprzedniej wersji strony o ile mnie pamięć nie myli
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post