Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.05.2020, 09:57   #5467
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mich@ł Podgląd Wiadomości
Sam ostatnio się zastanawiałem, z jakich aplikacji dostępnych dziś "na wyłączność" w Play store korzystam, a których by mi brakowało na telefonie bez usług Googla. Wyszło mi, że chyba tylko banku Millennium. Wszystko inne można zastąpić lub jest już w sklepie od Huawei.

Tapatalk via s10e
Wszystko jest i ja sie ciesze ze nie ma tego badziewia i ktos w koncu sie na nich zlal, aczkolwiem mam to w telefonie ale mam wylaczone wiec jest u mnie.


Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Fajny, nie?

Na razie nie ma słuchawki na którą chciałbym go wymienić...
A no nie ma, najlepsze co mi sie trafilo po smierci mojego poczciwego note4 samsunga, ma wszystko czym moglby byc samsung jak by nie lecial na lans z bloczyska i zblazowanych malolatow .


Cytat:
Napisany przez Mich@ł Podgląd Wiadomości
A jaki konkretnie ma telefon? Obstawiam, że po zainstalowaniu włączył ku się trial na 7 dni.
Chyba, że ma Huaweia bez usług Google, do którego ponoć w niektórych sklepach pomagają na lewo wgrać usługi Google

Tapatalk via s10e

PS. Z ciekawości przescrollowałem sobie ten wątek od początku. Jakie mieliśmy problemy ileś lat temu! Zdjęcia, które ważyły 1MB, co było jakimś bezsensem, bo zawalały pamięć po chwili korzystania z aparatu, opinia, że duże wyświetlacze są do bani itd...
mozna wgrac bez problemu ten syfiasty play $tore aczkolwiek da sie obejsc bez niego a mapy polecam sygic lub here maps .

Cytat:
Napisany przez esem Podgląd Wiadomości
No ale do rzeczy. Jakieś propozycje są czy paplanina jak w Dzienniku TVP
Jak to u nas zdecydowanie gledzimy, samsung = root, huawei = root tylko niektore modele . root/custom room fajna sprawa zalezy co ci pasuje obecnie na rynku liczy sie tylko samsung/huawei i jest reszta no jeszcze moze xiaomi
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post