Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.05.2020, 07:25   #25
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Tak jak ja lubię Twoje absurdalne i niczym nieuzasadnione panikarstwo . Od wielu lat korzystam z rozwiązań chmurowych, asystentów głosowych, automatyzacji i ulepszania aplikacji w oparciu o przesłane przeze mnie dane. Ty od razu po zakupie telefonu /instalacji systemu wygrywasz custom firmware, rootujesz telefon, usuwasz niepasujące Ci aplikacje, ubijasz procesy, wyłączasz telemetrię i dziwisz się potem, że coś Ci nie działa i narzekasz jaki to ten gugiel czy majkrosoft fatalny i w ogóle robić systemów nie umiejo. Jedne z największych firm technologicznych na świecie.



...serio?



Ja stary rabin, Ty stary rabin. Ja wszystko wiem i Ty wszystko wiesz. Wiec o czym rozmawiać?
Zawsze można używać telefonu z Ubuntu. Polecam dużo więcej możliwości przy zastosowaniach profesjonalnych.

A tak serio to dalej mam lumie 950 nas której zainstalowany jest windows 10 ARM. Świetnie sprawdza się na wyjazdach jako alternatywa notebooka (np rowerowy, gdy muszę zawsze mieć możliwość podłączenia się)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post