Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.05.2020, 08:07   #26
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Tak jak ja lubię Twoje absurdalne i niczym nieuzasadnione panikarstwo . Od wielu lat korzystam z rozwiązań chmurowych, asystentów głosowych, automatyzacji i ulepszania aplikacji w oparciu o przesłane przeze mnie dane. Ty od razu po zakupie telefonu /instalacji systemu wygrywasz custom firmware, rootujesz telefon, usuwasz niepasujące Ci aplikacje, ubijasz procesy, wyłączasz telemetrię i dziwisz się potem, że coś Ci nie działa i narzekasz jaki to ten gugiel czy majkrosoft fatalny i w ogóle robić systemów nie umiejo. Jedne z największych firm technologicznych na świecie.

...serio?

Ja stary rabin, Ty stary rabin. Ja wszystko wiem i Ty wszystko wiesz. Wiec o czym rozmawiać?
Moze tak zacznijmy, ja absolutnie nie twierdze ze mi cos nie dziala bo mi wszystko dziala, i jak najbardziej wywalam wszystkie uslugi gugiela bo mnie drazni ich potajemne niby nie sledzenie a w zasadzie to chca wiedziec jaki byl aromat mojego pierdu z dnia wczorajszego , i szczeze ci powiem ze z tych wszystkich giganow to chyba najbardziej szanuje miro$oft za i ich otwartosc bo mieli jaja sie przyznac otwarcie ze "tak zbieramy dane statystyczne" a nie jakies podchody typu zaszywanie tego w regulamin czy ukryte serwisy w twoim/moim telefonie i udawanie typu "my cos takiego ? No nie przeciez to bleee i niemoralne, ale jak nas zlapaliscie to w sumie tak robimy" . A jak tak sobie siedzisz w tej kafejce i saczysz co tam saczysz oddaj sie przemysleniom po co im te dane ktore zbieraja na twoja osobe i innych i do czego im to sluzy i co z tym robia i kto to moze wykorzystac jak wpadnie w niepowolane rece i nie opowiadaj mi tu ze maja takie zabezpieczenia ze nic im nie pocieknie bo to brzmi jak pycha i wzwanie dla uzdolnionych hakerow co nie jednego giganta polozyli na lopatki a dane polecialyyyy A no i koniecznie obejrzyj Westworld przynajmniej sezon 3 ale polecam od pierwszego
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest online   Odpowiedz cytując ten post