Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.05.2020, 17:08   #2762
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Nie kupisz takiej samej, bo kosci znaczaco sie roznia nawet pomiedzy data produkcji i sa parowane w fabryce zeby do siebie pasowaly, kupisz taki sam model ale to nie bedzie to samo, czasy pentium 4 przeminely
zdziwił byś się jak miałem i7 1st gen. 950 3x2GB Patriot LLK

miałem ten zestaw od premiery czyli początek dla mnie 2010r. a w 2016 dokupiłem identyczny zestaw na allegro za bezcen
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post