Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.05.2020, 17:16   #2763
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
misiozol

pytanie bo kilka stron wczesnej pisałeś o modyfikowaniu biosu GPU masz jakaś wiedzę z tym związana ?

to mój drugi zestaw komp. i mam GT 630 od MSI (OEM dla HP) tylko karta pomimo wymiany pasty w IDLE ma 37-40 stopni i wentylatora nie da się wyłączyć cały czas ma 45% z krzywej wynika że ma 4 tryby pracy jak na wykresie.

chciał bym np. wyłączyć całkowicie tryb 3D żeby chodziła na min. ustawieniach

mam tu Q6600 ustawimy na stałe z mnożnikiem x6 @ 1,6ghz i underwoltingiem
i w IDLE mam 30-35 stopni na pasywnym chodzeniu ZALMANA

komp służy do nagrywania BD-R nic na nim więcej nie robię

EDIT to ostatni chipset pod LGA 775 X48 i nie ma iGPU ale to i tak by nic nie dało gdyby było to takie iGPU nie pociągnie mi dziś 1440p.

miałem Quadro NVS300 i własnie wymieniłem bo max 1080p.

-przechwytywanie01.jpg
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post