Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.05.2020, 14:02   #4
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,251
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kiedy kupiłem Mafię 2 (jedną z niewielu gier, które kupiłem w dniu premiery), którą zresztą wówczas mój komp ledwie udźwignął na medium, przeszedłem ją w trzy czy cztery wieczory, a następnie odgrzebałem pierwszą część. Różnica graficzna kolosalna, jedynka jest znacznie gorsza wizualnie niż GTA 3, a i tak bawiłem się podobnie, jak przy pierwszym podejściu. I rzeczywiście muzyka jest jedną z pierwszych rzeczy, które mi się przypominają kiedy myślę o pierwszej Mafii
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post