Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.05.2020, 16:46   #5480
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,698
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
No to zepsuję ci te statystykę

Niezbyt często jeżdżę z nawigacją, ale google maps już kilka korków pozwolił mi uniknąć, a zawieszenie mam całe.

Może nie potrafisz korzystac?
No gdybym to byl tylko ja no to OK , ale praktycznie wszyscy moi znajomi maja takie przeboje w irlandi :/


Cytat:
Napisany przez ynsiwy Podgląd Wiadomości
Jeśli chodzi o Google mapy to również nigdy nie miałem problemu.

Ostatnio sprawdzałem Sygic i jest wg mnie słaby. Mapy słabo aktualne.

Automapa wydaje się najlepszym wyjściem jeśli ktoś dużo jeździ. Aplikacja jest lekka i dobrze sprawdza się na np radiu 2din z Androidem.

Ja wybrałem mapy Here z włączonym w tle Yanosikiem jeśli mam jechać daleko w trasę.
A w koło komina jak nie znam ulicy to Google na szybko.
A ja ubolewam ze mi here maps nie chce dzialc na radiu 2 din z andkiem w aucie (czytaj dziala ale nie lapie sygnalu gps) a wszystko inne dziala czy to sygic czy gugiel itd. :/ , automapa jest dobra na polske po europie strasznie kuleje
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post