Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.05.2020, 22:50   #6
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z predkoscia ? A co do alternatywy to sa 2 opcje, albo masz konsole albo jako alternatywa uzywasz emulacji
Teraz rozumiem, czego Ty nie zrozumiałeś ... więc tak, jeśli o prędkość idzie to miałem na myśli szybkość gry, która w niektórych tytułach w warunkach emulowania potrafi albo być zmulona albo zapie*****. To mała wada naprzeciw zalet emulacji, jednak jeśli jest się trochę fanem, i odrobinę się człowiek jara oryginalnym sprzętem, to jednak miło na konsolę popatrzeć.
W moim podejściu posiadanie konsoli nie wyklucza gry na emulatorze, bo jeśli masz oryginalną konsolę to i pełne legalne prawo do Biosu (jeśli się tak szczegółów czepiać ) ale fakt też że emulowane lepiej wygląda i więcej oferuje bajerów nawet dla "Sejwów".

Heh.... ja po dziesięciu latach od sprzedaży Dreamcasta, znów wszedłem w jego posiadanie... i choć w 2009 roku emulacja była na wysokim poziomie to jednak dorwałem sprzęt (choć niekompletny i nie do końca sprawny) bo po części to sentyment, a po części zboczenie
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post