Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.05.2020, 12:34   #16
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Pewno i tak, myslalem ze to jedno jedyne co masz i marnie czyta a tak to pewnie niech se lezy jak i u mnie lezy
Nie nie... ja będę wystawiał na OLX, jeśli ktoś ma BSOD'a lub RROD'a ( ) to powinien być zadowolony. W końcu będę wystawiał za jakieś 170zł. Tak że nie powinienem nikogo skrzywdzić dodając zasilacz i pada. Ja wolę za te pieniądze inne sprzęty sobie ogarnąć do zestawu. Albo dowiedzieć sie w końcu jak się na przerobionym Xboxie360 instaluje homebrew, emulatorów (skąd je wziąć) i uruchamia kopie gier ze starego Xboxa ale już z dysku.... to jednak wątek na inny temat

Aha, tutaj dopiszę...

Nie wiem czy znajdą się zapaleńcy, ale będę też sprzedawał komputer All-In-One od ASUS'a. Eee TopPC ET1610PT
-screenshot_11.jpg
Ja to maglowałem na kilka sposobów.
W środku jest:
+ Procesor Intel Atom 1,6

+ 2GB RAM,
+ HDD 160GB
+ Ekran 15,6 DOTYKOWY
+ Grafika Intel GMA 3150

aczkolwiek.... ja z tego robiłem maszynę emulator, Raz testowałem komputerowe wersje Androida (ten wariant najrzadziej), Systemy operacyjne zmieniające PC w emulator typu Batocera Linux, Lakka, RecalBox i w końcu Windowsa XP aby na tym mieć szaleć z tytułami, które nie bardzo dzisiaj na nowszych sprzętach nawet w trybie kompatybilności i tutaj też się rewelacyjnie to sprawdza. Widzałem taki sam komputer w aptece jako terminal do przeglądania strony apteki i pokazywania prezentacji dla klientów.

Jak byście wycenili taki sprzęt?

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 22.05.2020 o godz. 12:48
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online