Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.05.2020, 22:12   #5492
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mich@ł Podgląd Wiadomości
Na których parametrach z V10 Ci zależy? Bo dziś trudno porównywać nowe telefony z konstrukcjami z 2015 roku.
Jeżeli interesowałby Cię telefon używany, to pole do popisu jest naprawdę spore. Sam ostatnio sprzedałem za grosze fajnego oneplusa 3, który V10 bije na głowę niemal w każdym aspekcie.
Dlatego ważne, żebyś sprecyzował, na czym Ci zależy najbardziej.
Wydajność? Dziś już trudno spotkać telefon, którego użytkowanie byłoby jakoś wybitnie męczące. Z resztą - zależy od zastosowań.
Aparat? Dzisiejsze średniaki będą miały lepszy niż pięcioletni LG.
Bateria? Nowe procesory są już energooszczędne, więc lepiej kupić średniaka, a w nowszym procesie technologicznym.
Wygląd? Dziś nawet najtańsze telefony, w porównaniu z najlepszymi konstrukcjami z 2015 roku, wyglądają jak z innej epoki.

Osobiście, w danym przedziale cenowym, wolałbym kupić coś nowszego, a teoretycznie z niższej półki, niż flagowca, którego czasy świetności skończyły się kilka lat temu.

Tapatalk via Mi Pad 4
Hmm nie mogę się zgodzić że najlepsze konstrukcje z przed kilku lat od tak od razu są gorsze on wszystkiego co najnowsze. Ja na przykład lubię wiedzieć że jakaś rzecz faktycznie działa i została sprawdzona przez użytkowników. Mamy wtedy nadzieję że największe wady fabryczne, które umknęły z prototypami są już skorygowane. Design ma dla mnie drugoplanowe znaczenie i raczej bym się tym nie podniecał. Przede wszystkim ma być praktyczny, a wyglądać przy okazji.
Ważne by był duży wyświetlacz powyżej 5,2" albo nie mniejszy. Obecnie nadal używam Samsung Galaxy Alpha, który robi bardzo ładne zdjęcia, jest w miarę wydajny ale ma słabą baterię (choć wymienną) i jednak mały wyświetlacz. Kiedyś mi to nie przeszkadzało wręcz lubiłem praktyczny minimalizm, ale teraz częściej przeglądam oferty w internecie i w telefonie też lubię filmy oglądać (ciężko o warunki telewizyjne czy komputerowe)
Dużo pamięci i raczej przyzwoita wydajność proc/ram

To wszystko miałem w V10 i zapewne korzystał bym kilka lat, jednak te nieszczęsne płyty główne. Nie opłaca się naprawiać a właściwie nikt nie chce się podejmować. A budżet właśnie bliżej 400zł.
-------


Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
W takim ukladzie S7 , telefon dlugo na rynku zero ukrytych wad masa custom romow latwo zrobic root jak zajdzie potrzeba , dobry wyswietlacz i bateria tez OK
Przyjżałem się temu S7 (mam uczulenie na AaaaPsik.... Aple i wolę nie rozwijać dlaczego ) dlatego uważam że ten telefon mnie nawet zainteresował. Widzę jednak że baterii już drugiej nie dokupię... bo i nie wymienię w trasie.
Muszę też przyznać że choć LG ma wadę fabryczną to zrobili całkiem ciekawy telefon (... który po czasie zmienia się w cegłę )

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 24.05.2020 o godz. 22:23
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post