Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.05.2020, 13:01   #92
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Zrobiłem sobie testy kilku aktualnie dostępnych na rynku płyt CD-R i przetestowałem na paru starych i wybrednych odtwarzaczach.

Jeśli chodzi o tolerancję, najlepiej wypadła płyta CD-R Fuji Foto (Ritek) z czarnym podkładem. Była odczytywana bez problemów na wszystkim co mam, a to rzadko się zdarza.

Nieźle, ale jednak gorzej (problemy na części sprzętu) wypadały płytki od CMC takie jak Philips Audio i Verbatim Audio czy Verbatim Vinyl.

Konsternacja nastąpiła z płytami JVC Printable Pro na Cyjaninie, gdzie po nagraniu płyty nie były odczytywane wcale lub z dużymi problemami na większości sprzętu. Dopiero nagranie na Pioneer BDR-209EBk z prędkością x4 poprawiło wyraźnie sytuację.

-jvc-info.png

-jvc.png

Co ciekawe jakość nagrania (liczba błędów) nie ma żadnego znaczenia co do tego czy płyta działa w danym odtwarzaczu czy nie.

Wieczorem zamieszczę jeszcze zbiorcze testy wszystkich płyt które testowałem.
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post