Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.05.2020, 16:04   #11386
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
A po śrubki poszedłem kiedyś do takich macherów komputerowych, dali mi całą garść najróżniejszych za friko. Wyglądało, jakbym im ulżył nawet
No tak, ale takiej do M.2, która zresztą jest po prostu śrubką M2x3mm () łatwo nie dostaniesz. Tu masz porównanie ze standardową śrubką:

-img_20200530_153303.jpg

Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
qrde, rzadko tu ostatnio zaglądam, bo mnie Tłiter ostatnio pochłonął
jadę tam po pisuarni jak po burej suce, no ale z wami czasem cza wypić

Tłiter, tłiter... Jeszcze tylko fejsbunia w starbuniu Ci brakuje
__________________

Jarson jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online