Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.06.2020, 15:40   #93
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Moja matka wypelnia PIT i to jest mega wqrwiajace... Ja nie pamietam co zrobilem ze mi sie tak ladnie uzupelnilo (nie pamietam strony), ona musi wszystko wypelniac sama i jeszcze jej wywala blad, ze deklaracja juz zostala wyslana, a ona nic nie wysylala
Jeszcze trzeba zakladac specjalne konto cholerne na jakims portalu specjalnie zeby wyslac PIT, serio? Czemu nie ma JEDNEJ strony do zrobienia tego gdzie logujesz sie na PZ, wszystko masz wypelnione i klikasz "wyslij" a nie tysiace gownostron gdzie jeszcze logowac sie trzeba.

Nie dosc, ze sciagaja te podatki i ubezpieczenia na uslugi ktore nie dzialaja jak powinny to jeszcze utrudniaja ich rozliczanie. Mafia to przynajmniej przyjezdzala, brala kase i dawala w morde na dowidzenia, zadnych papierkow nie wymagali... Nie wiem czy to nie lepszy sposob
No i jest jedna strona, szybkie sprawdzenie jednym kliknięciem, a drugim złożenie deklaracji - zero kombinowania... konta specjalnego zakładać nie trzeba... logowanie przez stronę banku... prościej się nie da
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post